השכרת ציוד

השכרת ציוד

 הפקת אירוע היא אינו עניין של מה בכך. היא מכילה בתוכה לחץ רב, יש המון גורמים לעבוד מולם, המון אלמנטים אשר חייבים לדאוג להם, והתהליך עצמו כולל מתחים, סיבוכים ולחץ. השכרת ציוד לאירועים היא רק אחד מהגורמים אשר בהם יש לטפל, נוסף על רכישת בגדים חדשים לאירוע, הזמנת חברת הסעדה, בחירת תקליטן, ובחירת צלמים.

השכרת תאורה לאירועים מסופקת לרוב באמצעות חברות אשר נותנות שירות של השכרת ציוד לאירועים. לחברות אלו יש ציוד רב אשר הם רכשו ממעצבים או מחברות אחרות אשר מייצרות סחורה לטובת השכרת ציוד לאירועים. א מעט לקוחות פרטיים, עסקיים, מסחריים או מעצבים נעזרים בחברות אשר מציבות שירות של השכרת ציוד לאירועים.

חברות אשר מספקות שירות של השכרת ציוד לאירועים נמצאות בעיקר באזורים בדרום תל אביב. על אף המיקום של חברות השכרת ציוד לאירועים, במידה ומי שמזמין את השכרת ציוד לאירועים הוא לקוח פרטי, יחיד, המחירים יהיו גבוהים מאוד עבורו. המחירים נעשים זולים יותר כאשר מי שמזמין השכרת ציוד לאירועים הוא מעצב או חברת עיצוב אשר מחזיקה בקשרים עסקיים עם חברות השכרת ציוד לאירועים והן יכולות להשיג מחירים טובים הרבה יותר מאשר יוזמה עצמאית ופרטנית של לקוח יחיד אשר מבצע השכרת ציוד לאירועים מזדמנת וחד פעמית ולא על בסיס קבוע.

השכרת ציוד לאירועים משרת את המטרה העיצובית. השכרת ציוד לאירועים משרת גם את האספקט של תפאורה נכונה ועיצוב נכון של האולם או גן האירועים. בין אם מדוברים על זרי פרחים מהודרים אשר מוצבים במרכז השולחן או השכרת ציוד לאירועים לצורך עיצוב החופה, או השכרת ציוד לאירועים לטובת ריהוט שלם של האירוע כמו כיסוי לכיסאות וגם הזמנת נברשות – כל הנושא של השכרת ציוד לאירועים הינו למעשה תעשייה בפני עצמה.