ציוד לחתונות בדרום

בשנים האחרונות הרבה זוגות מעדיפים לערוך אירוע חתונה בטבע, מה שמצריך ציוד לחתונה בדרום או בכל מקום אחר בארץ. האירוע, יהיה מיוחד יותר ויקבל נופך טבעי ומיוחד. האורחים ייהנו מאירוע חופשי ומשוחרר תחת כיפת השמים, אך אירוע בטבע, מצריך הפקה רצינית של ארגון ע"י חברת הפקות אירועים שתדאג לכל הפרטים החשובים שמתחיל עם ציוד לחתונות בדרום. הדרום, הוא אזור מיוחד וניתן למצוא מקומות בעלי נוף מדהים שיתאים לאירועם מסוג זה. תנאי שטח, מחייבים קפדנות רבה על הפרטים הגדולים והקטנים באירועים. יש להקים תשתית שתכלול גנרטורים, תאורה, מערכת הגברה וגיבוי, ציוד לאורחים שיכלול שולחנות, כיסאות, פינות ישיבה נוחות למי שמעוניין לשתות כוסית עם חברים ולהתרווח בנוחות, מערכות הצללה , תאי שירותים יוקרתיים לנוחות המוזמנים, אמצעי חימום או קירור בהתאם לעונה, אוהלים לאירועים ועוד.
 
מי מספק ציוד לחתונות?
 
ניתן למצוא חברות שמשכירות ציוד לחתונות בדרום, שיש להן ציוד משוכלל הכולל את כל מה שזקוק אירוע מיוחד ואפילו יוקרתי. ניתן להקים אירוע משטח שיש בו רק עפר ולא להאמין מה ניתן להקים ממקום בטבע. השקעה כזאת באירוע כמו חתונה בטבע, היא הרבה יותר יקרה מאשר באולמות או גני אירועים, אך רבים אינם מוותרים על אירוע מיוחד כזה שייחקק בזיכרון הזוג והמוזמנים במשך הרבה זמן. יש למצוא חברות ידועות ומוכרות אשר יספקו ציוד לחתונות בדרום. בדרך כלל, חתונות בטבע מקיימים בעונות האביב או הקיץ, כאשר מזג האוויר הוא נוחו יותר ואין סכנה של גשם שיכולה  להעיב על האירוע. ישנן חברות הפקות אירועים שמכירות ספקים כמו ציוד לחתונות בדרום ועוד ספקים אשר מעניקים שירותים וציוד הקשור לאירוע חתונה בטבע.
 
איך מקימים ומרכיבים את הציוד הדרוש לאירוע חתונה בטבע?
 
יש להרכיב במות, לדאוג לתפאורה וקישוט כמו סידורי פרחים, פמוטים, מפות צבעוניות, כלי הגשה יוקרתיים, מוצרי פירוטכניקה, שולחנות ומקומות ישיבה איכותיים ומעוצבים, דשא סינטטי לנוחות האורחים והזוג הנישא , הקמת חופה מעוצבת, אטרקציות מיוחדות ומרהיבות, הקמת מערכת ההגברה, הגנרטור ועוד. כל אלה חייבים להיות מקצועיים ומי שירכיב את כל הציוד, חייב להיות מקצוען אמיתי ובעל ניסיון רב בהקמת אירועים בטבע.
 
מחפשים מקום פסטורלי וייחודי לאירוע שלכם בדרום? חוות אלנבי הנו גן אירועים בנצר סירני הנחשב לאחד מהמקומות הנחשקים ביותר לאירועים בדרום. המתחם בנוי על חוות טמפלרית עתיקה אשר עוצבה ותוכננה בקפידה מחדש על מנת להוות מקום לקיום אירועים מיוחדים ובלתי נשכחים. אתם מוזמנים לבקר באתר חוות אלנבי לפרטים נוספים www.alenbyestate.co.il.