השכרת חופה

חתונה הוא אירוע שבי הזוג ירצו לזכור כל חייהם, בנוסף, אצל זוגות מסוימים החתונה חייבת להיות מיוחדת ובלתי נשכחת. השכרת חופה היא אחת הדרכים להפוך חתונה לבלתי נשכחת. זוגות רבים פונים לחברות גדולות שמתעסקות בהשכרת חופה כדי למצוא חופה שתתאים לחתונה של חלומותיהם. השכרת חופה תתאים גם לזוגות שהחתונה שלהם עוסקת בקונספט מסוים, כלומר חתונה שסובבת את התקופה הרומית, חתונה של מלכים ועוד. השכרת חופה תתאים גם לחתונה שהיא אינה באולם אירועים, למשל השכרת חופה תתאים לחתונה שתיערך על חוף הים או ביער. השכרת חופה יכולה לסייע לזוגות בעלי תקציב מצומצם כך שהם יוכלו לבחור את המיקום, להבין או להכין את הכיבוד בעצמם ולהשכיר את החופה, ברוב המקרים השכרת חופה תוזיל את מחיר החתונה.

כמה דברים שחשוב שתשימו לב אליהם בעת בחירת החופה שאתם משכירים. כאשר אתם הולכים לחברה להשכרת חופה, דברו עם הנציג, ספרו לו על אופי החתונה ועל מה אתם הייתם רוצים. זכרו שמה שלא תספרו לו הוא לא ידע ולכן, חשוב מאוד שתבואו לפגישה מוכנים עם מה שתרצו לספר על החתונה שלכם ועל האופי שלה כך שתקלו על הנציג למצוא לכם את החופה המתאימה ביותר. הדבר הראשון שרצוי שתשימו לב אליו הוא הסגנון. זכרו, השכרת חופה יכולה לסייע בעיצוב החתונה שלכם או לגרוע. שימו לב שעיצוב החופה מותאם אל אופי ועיצוב החתונה כולה. במקרים שבה החופה אינה מתאימה אל החתונה כולה, החופה אינה מובנת לאורחים והם לא מבינים את הקשר בתחום העיצוב בין תחילת האירוע והמשכו לחופה. הדבר השני הוא החומר שממנו עשויה החופה. אם החופה תהיה ממוקמת במקום עם רוח עזה, למשל בים היא אינה יכולה להיות מורכבת מבד משוחרר לגמרי כיוון שהיא תעוף על האורחים ועל החתן והכלה אך היא אינה יכולה להיראות מוקפדת לגמרי, בכל זאת החתונה היא על הים ולכן צריך לשים לב לא רק לעיצוב אלא גם לנוחות. הדבר השלישי הוא השימוש. כאשר אתם הולכים לחברה להשכרת חופה זכרו החופה שתשכרו אמורה להדגיש את העיצוב של החתונה, לגרום לחתונה שלכם להיות בלתי נשכחת אך שימושה העיקרי היא לשמש לכם כחופה בעת הטקס.

לסיום, השכרת חופה יכולה לסייע בעת ארגון החתונה במקרים רבים. השכרת חופה יכולה להפוך את החתונה שלכם מרגילה וממוצעת לחתונה שאף אחד לא ישכח בזמן הקרוב. אם אתם רוצים לארגן חתונה התקציב שלכם לא בשמיים או אם אתם רוצים חופה במקום לא רגיל כמו ים או בטבע השכרת חופה היא הפתרון בשבילכם! בהצלחה.

החתונה אינה תלויה רק בעיצוב אלא גם במקום עצמו. חתונות בחוות אלנבי הן חתונות יוצאות דופן בזכות המתחם היוקרתי והייחודי לאירועים בקיבוץ נצר סירני. חוות אלנבי ממוקמת בתוך מבנה טמפלרי ישן ונוסטלגי, ויחד עם הטבע המרהיב של המקום, השירות האדיב של צוות חוות אלנבי, מטבח השף העשיר - יש לכם חתונה שעוד ידברו עליה.